| Anonim45987 a întrebat:

Salut.As vrea sa devin pilot la Fortele Ariene, Henri Coanda.Intrebarea e:Am sanse la un loc daca iau un scor mare in media testelor(mate, proba psihologica, engleza), chiar daca nu absolv la un liceu militar? De asemenea, daca nu dau bac-ul la fizica, am nevoie de ceva cunostinte la aceasta materie? Mentionez ca sunt pe profil mate-info.

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Scor mare zici? n-ajunge! eventual dacă iei zece... la concurența ucigătoare la piloți