| beneamin a întrebat:

Salut as vrea sa imi dati o idee cum ma pot face remarcat pe facebook adica nu la 500 comenturi sa mananci o lamaie un ou sau o ceapa. Aseara mi-a vezit idea ca la 400 comentu-ri sa ma filmez cum cant la orga o melodie
as vrea o idee intelingenta prin care lumea sa-si faca o parere pozitiva

5 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

O prostie..nu te faci remarcat pe facebook cu comentariile si cu like-urile primite aiurea...
-e un fel cum as manca o paine inainte sa o cumpar...cv de genul...

| Reva24 a răspuns:

Sincer n-am nimic cu remarcatu'.
Eu, desenez.Si n-o fac pentru like-uri. Imi place, ca strang like-uri de bine, cine imi aprecieaza munca cu atat mai bine.Si sincer,asa m-am remarcat.
Tu,daca ai un talent, eii bine, fa-te remarcat prin asta!
Daca nu, poti incepe sa faci diverse chestii cu "lamai" bla, bla! Sau sa postezi video-uri cu altii care danseaza manele sau canta.
Oricum... fa ceea ce te reprezinta si iti place! happy

| beneamin explică:

Adica eu reprezint un club de muzica adica imax si vreau sa promovez celor mici si inteligenti sa se apuce sa cante la orga happy

| CozmiNU a răspuns:

Facebooku' iti mananca ore bune, lasa-te de el.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tot ce vezi tu pe net ca functioneaza si se duc in mod viral sunt chestii naturale, daca tu te scremi aici sa cauti ceva care sa forteze treaba asta o sa vezi ca nu va functiona