| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
As vrea sa îmi retrag dosarul de la facultate acum din anul 1, dinainte de inceperea studiilor și nu știu care sunt procedurile (pe situl lor nu am găsit informațiile necesare) și am intrat la taxă, am platit prima parte din bani și aș vrea să știu dacă ar mai trebui sa plătească ceva.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la secretaritaul Universitatii cu buletinul in mana si ceri retragerae dosarului.
Ei iti vor spune cum iti vor rambursa banii.
Mergi chiar luni dimineata, ca sa ramana locul vacant si sa fie ocupat de alctineva, fiindca in acel caz iti poti recupera banii mai repede.