| Claudiuuu92 a întrebat:

Salut, as vrea sa ma ajutati cu un sfat, daca se merita sa lucrezi pe mare pe sezon de vara, mentionez ca m-am interesat si nu ai nici-o zii libera, 12 ore zilnic si salar 12 mil+cazare gratuita dar fara masa, ce ziceti se merita?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca nu te duci o sa iti para rau iar daca mergi nu vei avea timp mult sa faci ce vrei, totusi ore libere sau o pauza banuiesc ca vei avea...doar nu esti robot sa lucri 24 din 24, nici nu e permis asa ceva

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu esti genul de cheltuitor si sti sa pui banii la,, ciorap,, eu zic ca se merita, faci bani frumosi

| Claudiuuu92 explică (pentru mona):

Da,,dar e mai greu la inceput. fara masasad, nu prea ai timp de mai nimic si salar ai 12 mil.happy

| mona a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Orice inceput e greu...

| Claudiuuu92 explică (pentru mona):

Nu ne'am ridicat nici-unu de sus, toti de jos. o sa fie greu dar na asta e, nu voi avea timp nici de plajalaughing

| Claudiuuu92 explică (pentru mona):

24 din 24 nu dar am stat asa si m-am gandit eu plec cu un prieten, am zis ca in 2 e altceva e mai bine, ne ajutam unu pe altu, dar la 12 ore sa lucrezi in fiecare zii,,, cand mai am timp de un dus, sa'mi fac de mancare..cam greu,,, si timp de plaja deloc. dar na ce sa fac asta e viata.

| mona a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Daca lucrezi 12 ore vei avea timp sa faci si altceva mai putin de plaja, depinde acum... poate vei lucra 12 ore incepand de la amiaza si in cazul asta poti face si plaja

| Claudiuuu92 explică (pentru mona):

Hmm voi vedea la momentul potrivit cum va fi,, zilele astea ar cam fii cazul sa plechappymultumesc mult de sfaturi!:*

| mona a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Cu placere si spor la treaba!

| Claudiuuu92 explică (pentru mona):

Multumesc inca odata, sper sa-mi fie binesad

| mona a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Daca nu te duci o sa iti para rau iar daca mergi nu vei avea timp mult sa faci ce vrei, totusi ore libere sau o pauza banuiesc ca vei avea...doar nu esti robot sa lucri 24 din 24, nici nu e permis asa ceva