| GeorgeOG19 a întrebat:

Salut.As vrea sa ma angajez la dedeman.18 ani, mai am 1 an pana sa termin liceul. Oare angajeaza daca nu am bacul inca? Ma pricep in domeniul constructiilor, am lucrat cu tot felul de materiale si imi place.

Răspuns Câştigător
| mariuscdrz a răspuns:

La dedeman din cate stiu nu ti trebuie bacul ca sa te angajezi, iar daca tu ai 18 ani poti sa te angajezi daca poti face fata si liceului dar si muncii

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Daca au posturi libere si corespunzi cerintelor, te poti angaja.