| anonim_4396 a întrebat:

Salut as vrea sa pun cateva leduri care sa joace dupa muzica unde ar trebui sa le leg si cum sa fac as avea nevoie de un proiect simplu MS.

1 răspuns:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai nevoie de un controller care sa detecteze frecventele sunetelor, si de exemplu pe cele joase (bass) sa se lumineze, apoi sa se stinga. Si mai ai nevoie de un microfon ca sa poata "auzi" melodia. Daca am gresit cu ceva, corectati-ma, oricum, doar din niste leduri nu poti face asa ceva.