| TeoStoleriu a întrebat:

As vrea sa stiu cum este sa fii la un Liceu cu program Sportiv.Care sunt cerintele sale si cum ma avantajeaza ele pe mine.Caci, imi place foarte mult sportul mai axact fotbalul si cred ca ma descurc foarte bine la el.(Unde se gaseste in Romania un astfel de liceu).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Kiwibibilă a răspuns:

La un liceu sportiv e libertate curată.
Ore se fac doar 3 pe zi şi apoi antrenament.
Şi ce vrei să faci, mă rog, cu fotbalul după terminarea liceului?
Chiar dacă sună urât şi dur, nu mai fiţi aşa visători şi reveniţi cu picioarele pe pământ.