| TeoStoleriu a întrebat:

As vrea sa stiu cum este sa fii la un Liceu cu program Sportiv.Care sunt cerintele sale si cum ma avantajeaza ele pe mine.Caci, imi place foarte mult sportul mai axact fotbalul si cred ca ma descurc foarte bine la el.(Unde se gaseste in Romania un astfel de liceu).

1 răspuns:
| iStarGaming a răspuns:

Depinde unde locuiesti, sunt foarte multe licee sportive, de exemplu la mine in oras este unul, eu fiind din Pitesti, ca sa intri la liceu sportiv trebuie sa treci prin niste probe, nu le stiu bine, dar sunt sigur ca la fotbal era, rezistenta, sa poti trage de la 16 metri fara sa cada jos, duble nu mai tin minte cate si parca un meci de fotbal, asa este la noi, cred ca fiecare liceu este diferit.