| cristiGB98 a întrebat:

Salut,As vrea sa stiu cum se merge la seral ca eu sunt la profesionala in an terminal si as vrea merge la liceu inca 2 ani pe seral si sa îmi caut ceva de lucru dar nu stiu este programul de la seral si vreau sa ma incadrez cu orarul de la lucru ca sa pot merge si la liceu.

Răspuns Câştigător
| AyEmPee a răspuns:

Bună! Din câte stiu eu, nu trebuie sa te duci zilnic. O sa te cheme profesorii de cateva ori pe an pentru a îți pune note. La seral sunt in mare parte oameni care au serviciu, iar profesorii sunt conștienți ca nu pot sa vina si la ore.

2 răspunsuri:
| CassiCass a răspuns:

In urma cu 4 ani la seral nu trebuia să frecventezi zi de zi doar că trebuia să te duci când se dădeau testele (sau când Anuța că ascultă pentru note) și puteai sa le faci in paralel pe ambele... Acum nu știu dacă mai e chiar așa.