| Inkheart a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu daca are cineva o cariera de fotograf sau dj. Sau amandoua laughing. Sunt interesat de cat se castiga. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Silviu_1540 a răspuns:

Salut! Eu sunt "fotograf", adica fac poze viitoarelor fotomodele ale Romaniei, la grupa de 15-17 anisori, si castig l o sedinta foto aprox. 50 euro, si fac pe saptamna cam 4-5 sedinte, 1000 Ron pe saptamana...Dar sa stii ca lucrez la poze si noaptea, nu este vorba numai de sedinta foto, ci si de claritatea, incadrarea imaginii (multa inspiratie). Am un prieten Dj la o discoteca si castiga 100 de EURO pe noapte, numai ca se face doar de 2 ori pe saptamana discoteca...tot la 200 euro pe saptamana se ajunge si cu treba asta>>>>mai vorbim pri mesaj privat daca mai vrei detalii.winking succes!