| bmh93 a întrebat:

As vrea sa va intreb ce facultati pot urma dupa terminarea unui liceu la profilului Filologie? La Academia de Politie as putea?

2 răspunsuri:
| NuConteazăCine a răspuns:

Dupa ce termini liceul poti da la ce facultate vrei. Totul depinde de tine si capacitatile tale... teoretic poti da si la ASE (practic nu prea ai cum sa fii pregatit). Si da... poti da la academia de politie happy dar se intra destul de greu acolo happy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Poti da la drept, limbi straine dar poti da si la academia de politie. Iti zic deoarece cunosc pe cineva care a incercat sa dea acolo si era la filologie.