| Denis_Denis_1998 a întrebat:

Salut, asta e ultimul an pe care îl învăț, sunt in a 9 și după ce termin nu stiu ce sa fac la ce profesie să-mi aleg, dacă mă veți ajuta dau Funda.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sunt in a 9 și după ce termin nu stiu ce sa fac"

ce zici de asta: mai fă trei ani de liceu

| Justme1997 a răspuns:

Cu 9 clase te faci trântor profesionist. Termina liceul ca nu e asa greu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Constructii. Castigi bine.

| ioan452 a răspuns:

Salut, poti sa te faci paznic, ospatar, in constructii,. Sau invata o meserie daca nu mai vrei sa continui scoala. mecanica sau orice alt ceva. Noroc.

| Anonima32145 a răspuns:

Mai nou peste tot se cere bac. Termina liceul ca nu mori.

| Atfas a răspuns:

Gaseste ceva ce ti-ar place, o pasiune ceva...

| DuhoareRoberto a răspuns:

Păi...Nu prea ai ce, daca nu dai bacul si nu faci o facultate.In schimb te poti angaja la kfc, la MC, o poti face de acum.