| elrusso a întrebat:

Asta este mai mult adresata celor care cunosc despre site-ruile PTC. Acestea sunt niste site-uri care te platesc pentru clickurile date pe reclamele lor. Sumele platite nu sunt deloc mari, insa cu timpul se strang mai ales daca sti sa-ti administrezi contul.
Daca vrea cineva sa se inregistreze pe unul sau mai multe site-uri PTC ca referalul meu as aprecia mult, desigur eu voi face acelasi lucru pentru voi. Va rog mai intati sa-mi spuneti pe ce site vreti sa ma inscriu, ca poate am deja cont pe el si sa nu va faceti degeaba. Daca vreti mai multe informatii despre site-uri sau PTC in general spuneti-mi si va trimit un PM mai detaliat.
Site-urile la care am nevoie sunt
http://www.neobux.com/? r=ElRusso2000
http://www.tenadsplus.com/? ref=ElRusso

Si mai e clixsense, dar acolo e pe baza de invitatie. Se poate sa mai adaug pe parcurs, depinde de raspunsuri.

Din nou, nu va inscrieti pana nu vad daca am cont sau nu pe site-urile pe care vreti sa va fiu referal, altfel vor exista neintelegeri de care nu vreau sa dau. Daca vreti mai multe detalii despre site-uri imi puteti zice mie sau le puteti vizita chiar voi, eventual forumurile. Primele 2 sunt printre cele mai serioase de pe piata, Neobux fiind chiar printre cele mai vechi daca nu chiar cel mai vechi. Tot ce vreau este sa va tineti de clickuit asa cum ma voi tine si eu pentru ca asa vom castiga amandoi. Mersi anticipat:)

4 răspunsuri:
| iulyan_9096 a răspuns:

Salut,da-mi add la id iulian_marius76 pentru imi da si mie mai multe detalii, pentru ca as vrea sa ma inscriu pe un site PTC.

| lolly a răspuns (pentru iulyan_9096):

Ti-ai facut cont pe clixsense?

| Fritz18 a răspuns:

Vrei sa faci bani pe net? iti recomand alta solutie http://marketglory.com/register/tricky17 este un simulator economic, militar si social in care poti transforma bani virtuali in bani reali, totul e legal si real (not scam), poti retrage bani in momentul cand ajungi la 20 de euro si pe deasupra este un joc interactiv, deci vino si tu si optimizeaza-ti castigurile online