| robertttzz a întrebat:

Salut baieti, am terminat scoala si sunt mutat singur, am mers la un loc de munca si mi-a spus sa vin maine dimineata cu cvul. Cum fac acest cv online sau pe foaie si ce trebuie sa scriu in el?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îl poţi completa pentru început în format online apoi să-l scoţi la imprimantă, să-ţi pui semnătura în colţul de jos din dreapta si să te prezinţi cu el la angajator.

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Cauta CV Europass pe google Completezi pentru fiecare sectiune si salvezi. Ai toti pasii acolo.
* https://europa.eu/europass/eportfolio/screen/profile-wizard?lang=ro uite aici link-ul.