| anonimul0826 a întrebat:

Salut baieti azi m-am certat cu niste coegi vroiau sa le dau si lor tigari si nu le-am dat si stiau ca am tigarile in geanta si sau dat sa mi le ia si unul a vrut sami deschida fermoarul la ghiozdan si l-am luat de capatana si l-am sugrumat si unul vroia sa ma ia pe la spate si i-am baga un picior eu eram cu spatel la el si i-am baga un picior pe spate si mai er aunul da l-am impins ce spuneti eu oricum sunt prieten cu ei dar azi au fost bulangi da le-am arata ca nu se pun cu mine si ca nu le merge ce spuneti maine daca au tupeu sa imi ceara tigari sau da sa se dea la bataie sau se dau smecheri pot sa le propun sa mi-a dua cu toti oricum campul e langa scoala si lear prinde bine o bataie la toti sa se invete minte ca nu imi ia nimeni lucrurile mai ales tigarile va rog raspunsuri si rezolvari funda+vot.

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

Pf...Pai daca ei ti-au dat cand aveai nevoie este destul de urat din partea ta, daca nu, le-ai facut bine mai da-le si maine o repriza de pumni! Parerea mea este ca ar fi trebuit sa le dai ca sunteti colegi va mai intalniti la "una mica" si poate ai tu o data nevoie de tigari dar nu ai.Sincer si eu sunt cam zgarcit cand vine vorba de tigari laughing whistling

11 răspunsuri:
| anonimul0826 explică:

Da sincer nu mas pune la mintea lor da cateodata mai trebuie sa nu te ia de fraier oricum am batut si mai mult de 3 deci nu ar fi un imposibil

| anonimul0826 explică:

Eu zic ca dupa ce ii bat sa ii ard cu tigara in capatana

| Emmmmmm a răspuns:

Nu le da! Fi rau! sunt ale tale si tu ai platit pentru elelaughing
******FUNDA?

| anonimul0826 explică (pentru Emmmmmm):

Mai vedem sa vedem ce raspunsuri mai apar sunt curios sa vad ce zic si ceilati.

| Emmmmmm a răspuns (pentru anonimul0826):

Imi dai fundita?crying

| anonimul0826 explică (pentru Emmmmmm):

da esti dependenta de funde cumva?

| theLOVEsc a răspuns:

Pune-i cu botu pe labe!

| anonimul0826 explică (pentru theLOVEsc):

Deci ii bat pe toti? m-as bucura sa mai primesc raspunsuri de genu asta

| BadarauAlexandru a răspuns:

Nu te pune la mintea lor.

| badserii a răspuns:

Cumpara-le cat mai multe tigari. Fumatul ucide, deci, e in puterile tale sa-i ucizi, ca-s niste bulangii.

| anonimul0826 explică (pentru badserii):

Imi place gandirea ta tine-o tot asa si vei ajunge suslaughing)) si nu glumesc