| Brunet_Bogdan_1994 a întrebat:

Salut, Bogdan este numele meu, sunt sofer profesionist pe autocar, am inceput un vlog si vreau sa fac un video raspunzand la intrebari legate de soferie, am nevoie de cat mai multe intrebari din partea voastra, dupa ce fac video o sa primiti linkul sa va puteti auzi raspunsul! Bafta

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Unde dormiti la capat de traseu? Ati dormit si in autocar?

| SingleForOne a răspuns:

Postare fără întrebare, fără a căuta o rezolvare, și promovarea de publicitate nesolicitată/personală. Tu trebuie să adresezi întrebări pentru a căuta o rezolvare, nu invers. Nu suntem chiar la Facebook sau ceva de genu...

| andreyy04 a răspuns:

Cat e oralul pe la centura Iasului.

| mgtow a răspuns:

Nu prea ai sa vezi asa ceva... dar orice e posibil.

| Simpatic a răspuns:

De ce toti soferii de TIR merg la prostituate?