| fidel777 a întrebat:

Salut, ca politist de frontiera poti sta la vama, aeroport sau sa patrulezi prin padure si asa mai departe. Imi poate spune cineva fiecare activitate in parte sau un link unde pot gasi asa ceva, deoarece vreau sa stiu cum pot ajunge sa lucrez la vama in "ghereta" sa verific pasapoarte, fara sa fiu nevoit sa patrulez prin padure.

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cum pot ajunge sa lucrez la vama in "ghereta" sa verific pasapoarte, fara sa fiu nevoit sa patrulez prin padure.
Nu poți.