| anonim_4396 a întrebat:

Salut, cand am fost mic m-a muscat cainele de cap si mi-au ramas doua semne, unul langa ureche, altul langa tampla.
Au maxim 1cm latime.
Oare o sa am probleme cu probele medicale de la politie?

3 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Nu
Și te felicit că ai supraviețuit!
Eu mi-am dat cu ciocanul în cap la 3-4 ani, și acum mai am semnul laughing

| ZoLd a răspuns (pentru Alverto):

Multumesc rolling on the floor, mai am alte 7 semne, dar alea sunt in cap, nu se observa de par. Tare nervos a fost pe mine

| AlexElektro1987 a răspuns:

Daca sunt de culoarea pielii si spui ca sunt atat de mici, nu sunt probleme. Atat timp cat nu ai tatuaje, semne din nastere sau semne distinctive prin care poti fi recunoscut foarte ușor, gen pete sau cicatrici, nu ai nici o problemă.