| qIonut29 a întrebat:

Salut, cand eram mic am avut un accident destul de nasol si in urma lui am ramas cu un singur testicol. Vreau sa stiu daca la Scoala de Agenti de Politie"Vasile Lascar" pot intra? Din punct de vedere medical sunt apt pentru sport. Pe 15 am medicalul si as vrea sa stiu daca mai ma duc sau nu...

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Singurele persoane care pot decide sunt persoanele calificate ale unitatilor medicale unde se intocmeste fisa medicala tip necesara la dosar.Adasar, du-te! Nu te lua dupa pareri exprimate de nespecialisti--- s-ar putea sa ajungi sa regreti ca nu te-ai dus!