| Kapkan a întrebat:

Salut, care sunt cele mai de elita unitati ale Armatei Romane? Am 17 ani si as dori sa stiu de la cineva din sistem unde s ar merita, acum nu sariti pe mine cu replici de genul ca nu e de oricine sau ca armata e o pierdere de timp

5 răspunsuri:
| Andreiomul a răspuns:

Ai putea intra pe canalul celor de la MAPN, au câteva clipuri care te-ar putea ajuta.

https://www.youtube.com/@MApNRomania/videos

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Https://safos.mapn.ro

| AmandinaDragan a răspuns:

Centrul 39 scafandri.
Adresă:B–dul. 1 Mai, nr. 19, Constanţa,
Informare și relații publice: Daniel STOENCIU, telefon 0241586600 int. 177
Sotul meu a lucrat acolo 15 ani. Este crema armatei, nu toti vagabonzii cu grade de colonei.

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian09 a răspuns:

Salut,pentru MapN,SaFos(Școală de aplicație a forțelor pentru operații speciale), pe care o găsești la Vladeni, GnFos, FOS, DCLS ..cam astea sunt elita! Succes!