| Morrígu a întrebat:

Salut.
Care sunt costurile unei Facultăți de Drept?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde, daca esti la taxa/buget, daca ai facultatea la tine in oras, daca stai la camin/chirie

| Dan2991 a răspuns:

Daca ai intrebat de cost, presupun ca te intereseaza cazul cind nimeresti la contract. Facultatea costa undeva 3600 Ron. 550 Ron lunar, pentru mncare, transport... (In regim econom big grin) Deja de chirie nu pot sa-ti zic, deoarece e in dependenta de...

Un mic comentariu. La aceasta facultatea ca si la altele de fapt, insa asta in special. Ca sa reusesti sa te angajezi, trebuie sa fii intr-adevar cea mai buna. Succes