| Alex a întrebat:

Cat costa atestarea pentru inspector inspectie tehnica periodica la Registrul Auto Roman? Se merita aceasta atestarea pentru un inginer auto la inceput de drum?
La revedere!

2 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Daca ai incredere in tine si crezi ca nu esti coruptibil se merita dar nu ai sa rezistilaughing pretul difera dar pentru mai multe relatii poti da telefon aici
Compartiment Evaluare şi Instruire Personal: direct tel./fax. 021 318.17.59 sau prin centrală tel. 021 202.70.00 int. 240.

| mixxjim a răspuns:

Se merita cu siguranta pentru un proaspat absolvent, ce alte sanse reale ai? Ai o sansa-n plus pentru angajare, orice atestare/calificare suplimentara reprezinta un avantaj.