| Anamary92929 a întrebat:

Salut. Cat de grea e matematica la liceul militar? Adică eu acum, stau destul de prost cu matematica și as vrea ca pana termin a 8 a sa fiu destul de stapana pe ea și sa o accept ca sa zic asa, deoarece eu nu o prea suport. Mai mult sunt pe partea de romana-engleza.

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Mai grea decât M1 nu exista, da slabe șanse să faceți M1, probabil un M2 sau chiar și M3, adică matematica dificila, dar nu cea dificilă.

| Hyperion7 a răspuns:

De ce nu te duci pe uman filo/științe sociale?