| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Cât este acum un salariu la Auchan ca Lucrător Comercial(omu' cu rafturile)?
După interviul de angajare,care sunt paşii uzuali de urmat pentru angajare în cadrul Auchan?
Puteţi să daţi şi alte exemple, nu numai de la Auchan.
La ora 6:00 se începe lucrul,nu? sau la ce orar ştiiţi voi că se lucrează?

Mersi, Fundă

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pentru un asemenea post salariul nu poate fi mai mare decat minim/economie, respectiv 975 brut la acesta se adauga bonurile de masa.
Interviul nu-ti garanteaza angajarea! Daca dupa interviu recrutorul va decide ca tu esti cel mai potrivit cerintelor postului, vei fi contactat --- daca nu corespunzi, asta e!

| Țoglă a răspuns:

Ca să evit răspunsurile "Interviul nu-ți garantează angajarea", acest magazin s-a deschis recent și are nevoie mare de angajați.
Pur și simplu, care sunt pașii urmatori după un interviu, asta exultând că mă vor la ei.