| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Caut sa ma inscriu la un Liceu auto - adica sa invat mecanica auto
Ce licee auto exista in Bucuresti?

5 răspunsuri:
| abubusd a răspuns:

In primul rand, inscrierea se face ca la oricare alt liceu. Sunt o groaza de licee cu profil auto in Bucuresti. Cel mai bine ar fi sa cauti pe google, sa intri pe site-ul liceelor si sa vezi ce ofera. Succes!

| anonim_4396 explică (pentru abubusd):

Multumesc pentru inforamtie. Daca tu gasesti cu Google - acea groaza de licee auto din Bucuresti...e bine.
Mai bine nu raspundeai.
Tu cate cunosti?

| abubusd a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/

Cat de greu e sa gasesti ceva pe google? Unul dintre site-urile de pe pagina este o ista cu toate liceele din Bucuresti. Succes!

PS: exita tutoriale pe youtube despre cum se foloseste google-ul

| anonim_4396 explică (pentru abubusd):

Se vede ca nu ai inteles intrebarea.
Ramai asa cum esti - nu poti sa oferi un raspuns clar. Te bagi ca musca unde nu e prea placut.
Caut mecanica auto - nu simplu mecanica. In cazul in care, nu faci diferenta intre cele doua, ia DEX-ul - banuiesc ca ai aflat ce este acela...si lumineza-te...
BAFTA sau Succes!

| anonim_4396 explică (pentru abubusd):

"E usor a scrie versuri...
Cand nimic nu ai a spune."

Daca pana acum nu ai aflat care este diferenta dintre mecanic si mecanic- auto, mai ai multe de invatat.
Bafta!