| numesiprenume0 a întrebat:

Ce as putea sa lucrez la jumatate de norma pana in ora 14(sunt elev clasa 11 cu program dupa-amiza, am 18 ani)?

5 răspunsuri:
| gheorghe699 a răspuns:

Poti lucraintrun auto-service, o spalatorie, un magazin etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt destule cafenele special amenajate pentru adolescenți. Am văzut cate una cel puțin, prin fiecare județ și sunt profitabile.
Îți oferă un program de lucru usor flexibil, un loc de munca in care poți socializa și cunoaște multe persoane.

De asemenea, ai putea sa te angajezi la un club (fie ca dj, fie cât barman), un fast-food dacă găsești pe cineva care sa-ți stabilească un program special de dimineața pentru jumătate de norma.

Mult succes!

| GdX a răspuns:

La Kaufland se cauta lucratori part-time foarte multi, si am vazut ca si la KFC au inceput sa angajeze tineri part-time.

| Catalina990099 a răspuns:

Cauta ceva cu pliante.

| Bondarel99 a răspuns:

Vai dar ce repede crești. Acum 2-3 săptămâni aveai 21 ani.