| Seriojca a întrebat:

Salut ce grafic trebuie sa ai ca sa devii eminent.Adica ce faci dupa ce vii de la scoala cind te joci la calculator ceva de genul asta

Răspuns Câştigător
| Peppermints a răspuns:

Totul tine de invatatul la timp, sau chiar cu o lectie-doua inainte. Daca esti la zi cu toate materiile (in sensul de ti-ai invatat lectia - nu cuvant cu cuvant, dar macar sa o intelegi) si ai facut si un exercitiu-doua in plus pe langa tema o sa o duci bine. Nu conteaza ce faci dupa aceea. Daca termini cu lectiile in 2 ore - perfect, ai o gramada de timp liber. Daca itit ia 6 ore, asta e.

Nu toate persoanele pot face asta, totusi.

1 răspuns:
| visatorul78 a răspuns:

Ca sa devii eminent trebuie sa inveti foarte bine. Sa fii primul din clasa ta la invatatura si comportament.