| Ovydiw a întrebat:

SAlut!
Ce ma pot face daca dau la liceu la ECONOMIC?
Ce meserie? Si inca ceva, vreau sa stiu cum fac cu amtematica, daca e greu foarte greu, usor, intensiva.
Si ce materii trebuie sa le fac progresiv?

1 răspuns:
| WoKy a răspuns:

Pai din cate stiu, E primul obiect important. Matematica se face m2 adica dupa mate-info, deci se face intensiv!
Si dai teza la franceza parca iar celelalte materii probabil ca le stii!
Si cu economic poti iesi ceva in turism(inginer sau mai stiu eu ce---cu facultate) sau inginer in comert sau de asta cu marfa cate din astea.
BAfta!