| ZbarMario a întrebat:

Salut,ce meserii poți avea în armată și care sunt salariile?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oau! Zeci de meserii. Ei n-au salarii ci solde si nimeni nu-ti poate spune. Poti afla solda de grad si functie si la astea se adauga norme, sporuri si gradatii. Nimeni nu-ti poate spune realitatea. Sunt confidentiale.

| sierra1 a răspuns:

"ce meserii poți avea în armată"

meseria e a armelor dar au nevoie și de meseriași civili: bucătari, cizmari, zidari... tu unde crezi că te incadrezi?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceste informații le poți avea în detaliu de pe situl ministerului.
Despre salarii sunt pe You Tube mai multe videoclipuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procuror
Bani foarte multi