| Y0nut7 a întrebat:

Salut, ce profil este mai bun unu "tehnic" sau "resurse naturale si protectia mediului dau funda" happy.

5 răspunsuri:
| miauu a răspuns:

Buna! Andrei_Ardelean_1985 nu vb prostii ca nu iti trebuie matematici eu sunt in clasa a12a si sunt la tehnic mai exact tehnician in electronica si automatizari...nu iti trebuie matematica ai foarte multe module de module(materii pe profil) ai practica, ore in atelier.in general daca iti place e frumos merita, si daca esti atent la ore nu ai ce sa mai inveti acasa.

| miauu a răspuns (pentru miauu):

*module de profil ma scuzi

| Reek54 a răspuns:

Resurse naturale si protectia mediului, depinde acum si ca ce vrei sa te angajezi.

| taviyamato2 a răspuns:

E mai bun un profil tehnic!

| Andrei_Ardelean_1985 a răspuns:

Eu cred ca profilul tehnic are un viitor mai bun, insa trebuie sa fi constient ca acest profil necesita cunostinte de matematice avansate, deci trebuie sa stii ceva matematica, dar viitorul va fi sigur acolo unde ti-ai dorit sa ajungi. Sunt deschise mai multe usi. Succes!