| PrinceOf a întrebat:

Salut ce proiect pot face pentru miercuri la engleza? despre... craciun ceva frumos de clasa a 6a.Multumesc

6 răspunsuri:
| Hppy a răspuns:

De craciun vezi tu ceva frumos cu poezii in engleza si cu poze

| elysi a răspuns:

Sau ceva despre traditii de Craciun in diferite tari

| Aliiiiii_3463 a răspuns:

Pai poti sa faci o compunere frumoasa in romana si apoi sa o traduci in engleza.cauta pe google compuneri dde craciun.

| sNoWbloW a răspuns:

Fa si tu un power point in engleza despre Craciun, scrii despre nasterea domnului, parca tema asta am avut-o si eu prin a 6-a!

| ElFenomeno a răspuns:

Sau ceva despre traditii de Craciun in diferite tari

| mixxjim a răspuns:

Sau despre faptul ca aspectul Mosului, asa cum apare el astazi, vine de la Coca-Cola de fapt, nu cred sa stie multi colegi asta :) Gasesti aici multe lucruri interesante despre Craciunul de prin alte tari si Mosul http://www.monitorfg.ro/....../index.php