| Anonim420420 a întrebat:

Ce scoala am nevoie ca sa ies inspector dala ssm sau cum ii zice. Dala de se uita prin fabrici la oameni daca lucrează in siguranta, etc. Daca se poate exista curs sau scoala prin Prahova? Cam cat ar costa? Se

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

UIte aici un site plin de reclame. Scapi de reclame si apoi citesti tot.
https://legislatiamuncii.manager.ro/......e-ssm.html

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Exprimarea si modul in care scrii in limba romana te califica maximum pentru un post de vanzator de shaorma. Altceva peste asta nu cred ca poti sa faci.

| Anonim420420 explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Te anunt ca e scrisa la vrajealalaughing)). Am luat bacul acum 3 ani cu 8.98 si acum sunt la facultatea de Automatica. Te pup mosule, tu ramai la locul tau de 10 clase hahaha.