| Vladdd29 a întrebat:

Salut! Ce se face la practica la Academia de Politie profilul rutier? Ce trebuie tu sa faci mai exact? Multumesc!

3 răspunsuri:
| DARKSMOKE01 a răspuns:

Ai totul pe site ul lor! https://www.academiadepolitie.ro/

Faci academia de politie sau scoala de politie! La academie esti grad de ofiter! Daca parcurgi scoala de politie esti agent!

| DARKSMOKE01 a răspuns:

Lq academie dai o proba fizica si test teoretic din gramatica limbii romane, lb engleza si istorie

| Vladdd29 explică (pentru DARKSMOKE01):

Stiu asta, eu intrebam din momentul in care esti in Academie, ce faci la practica pe profilul rutier?