| AnonimXnX a întrebat:

Salut, ce se intampla cu muncitorii romani in Uk dupa 1 ianuarie, mai avem voie sa stam fara residence? (Nu raspundeti daca nu stiti, mi au mai raspuns gresit la anumite intrebari)

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bine astepti pana in Ianuarie si aflii din surse oficiale la televizor sau ziare, ca sigur aici nu vom sti raspunsul pe care tu il astepti.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Se zice ca pana in iunie 2021 au timp sa isi rezolve settlementul. Personal nu cred. Deadline e in 2020 decembrie 30 sau 31 ultima zi. Dupa fiecare se descurca