| klimassan a întrebat:

Salut cine a facut liceul militar ca as vrea sa ma duc si eu dar sincer din ce am citit pe net pare bine ce e urat ca din ce am inteles are doar profilul mate info si nu prea imi convine.
Cine a fost sau este sa imi dea add pe mess gheorghitoiuandrei
Bafta tuturor

3 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Ai regim de armata, adica de cazarma, dincolo de profilul liceului. Adica dormi intr-un internat, faci instructie militara, ai permisii in functie de rezultatele scolare si la instructie iar cei din anul I cel putin sunt cam chinuiti de cei mai mari, iti speli singur, faci garzi, cam singura distractie posibile curente ar fi bautura si fumatul, tinand cont ca nu poti iesi cand vrei si cat vrei.

| klimassan explică:

Mie nu imi e frica de ce trebuie sa faci acolo ca te adaptezi pana la urma dar ceea ce ma deranjeaza cel mai mult e ca are doar profilul mate info este adevarat?

| Hao2234 a răspuns:

Sal gheorghe am auzit problema ta du-te la scoala militara bafta