| canazar94 a întrebat:

Salut, cine e din Mangalia? Sau cine stie cum imi pot gasi de munca sudor fara experienta in co 2?

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu sunt din Mangalia. Care-i treaba cu locul de munca, ce doresti mai exact?

| canazar94 explică (pentru AFR81):

Salut,nu ai idee unde ma pot angaja ca sudor co2 fara experienta, eu am dipoloma de sudor electric dar la co2 e mult mai usor, nu am sudat nici o data cu co2 dar am vazut ca e usor

| AFR81 a răspuns (pentru canazar94):

La santier la DMHI ai incercat?

| canazar94 explică (pentru AFR81):

Nu am incercat, nu stiu pe nimeni de pe acolo si cum sa iau legatura.

| AFR81 a răspuns (pentru canazar94):

E cam la 40 de minute de mers pe jos pe drumul catre 2 mai, iesirea din Mangalia pe partea cu Billa, Muzeul Marinei si cimitirul nou, sper ca stii zona. De asemenea, poti sa te urci dimineata intr-un autobuz DMHI care duce muncitorii si, ajuns la fata locului, sa intrebi daca e vreun loc de munca disponibil pentru tine.

| canazar94 explică (pentru AFR81):

Ok,multumes,ai vreau nr de tel, sau ia Facebook meu si tine m legatura https://www.facebook.com/marian.ilie.9