| rapp2020 a întrebat:

Salut coneaza la ce liceu te duci?:d

Răspuns Câştigător
| k1fighter a răspuns:

Liceul este primul pas al unui om catre alegerea viitorului sau.Normal ca este important.In liceu se formeaza personalitatea, si deja se marcheaza granite intre adolescenti. Daca te duci la un liceu bun, atunci cand o sa il termini te vei simti stapan pe tine, vei simti ca ai creier ce sa mai! Dar oricum faci cum vrei.Bafta

3 răspunsuri:
| fanybombonaru a răspuns:

Da conteaza la ce liceu te duci, daca te duci la unul bun vei putea face si o facultate dupa aia, poate si un master si vei avea si un loc de munca bun, dar daca te duci la un liceu mai slab nu vei putea avea un loc de unca bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca te intereseaza viitorul si facultatea la care vrei sa dai normal ca va conta liceul.

| Ebsghjs a răspuns:

Daca vrei sa ai un job bun si un salariu decent, da, conteaza. Daca te multumesti fiind ospatar. poti sa faci si un liceu unde poti sa intri cu media 5.