| premiumself a întrebat:

Salut! Credeti ca e grea meseria de agent de penitenciar? Implica multe riscuri? Cu programul este usor sa te acomodezi sau este unul dificil? Din ce stiu eu, este 12 - 24 si 12 - 48. Si tinand cont ca lucrezi seara de la ora 19:00 pana dimineata la 07:00, pentru mine este un minus. Ce parere aveti? Merita sa urmezi o astfel de cariera?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Meseria de agentd e paza la penitenciar nu este grea deloc, dar este riscanta.

Nici cele 12 ore muncite nu sunt o problema, ca suntem capabili sa stam trezi 12 ore, fara nici un fel de probleme, mai ales ca ai libere mai multe, cand lucrezi in acest fel.

Daca merita, este numai decizia ta, ca noi nu stim ce calificari ai si ce profesie vrei sa urmezi.

1 răspuns:
| cosminboss123 a răspuns:

Risti sa iti iei bataie de la detinuti