| dumy1975 a întrebat:

Cum pot sa aflu care sunt firmele reale care recruteaza forte de munca pentru strainatate?

1 răspuns:
| HidroGeNn a răspuns:

Sal.
In ziua de azi nu prea ai cum sa afli chestia asta cel mai sigur e sa apelezi la rude prieteni ....pentru a te ajuta cu un loc d emunca in strainatate, cei din ziare agentii ..etc una zic ca fac si alta gasesti acolo cand ajungi sau poti incerca cu o firma de recrutare si dupa aia mai vezi dar te chinui un pic si cheltui si bani etc. sper ca nu team dezamagit prea mult.
Noroc si spor la treabawinking