| Stefanbossnet a întrebat:

Cum pot sa-mi prind camera pe cap in timp ce merg pe bicicleta?
Dau funda celui care imi raspunde!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TeKs2911 a răspuns:

O legi cu izoler banda.laughing Nu ma glumeam, iti trebuie o casca care sa aiba un suport special facut pentru, pozitionarea camerei de filmat!

| PirvulescuCosmin a răspuns:

Aia care ii vezi tu ca filmeaza pe net. Aia filmeaza cu niste camere speciale. Gen Go pro HD cum s-a spus si mai jos (dar Go Pro HD costa peste 8 milioane, deci trebuie sa fi tampit sa o cumperi sa filmezi cum mergi tu pe bicicleta). Iti recomand camerele mai ieftine... care ajung la 2-3 milioane. La ele primesti ventuze speciale de lipire. Cu ventuzele alea o lipesti(camera) de casca sau cadru (daca il ai mai gros) si poti fixa camera pe el. Sper ca am fost destul de explicit! daca nu posteaza-mi la reply si iti mai zic odata si mai clar.

Răspuns utilizator avertizat
| deedeetzi a răspuns:

Ce banda ma? laughing Ca trebuie sa lege camera aia de cap, daca pune banda ramane fara par in cap dupa aia laughing Iti trebuie o casca speciala happy
Mult succes!

| MateAdi a răspuns:

Cumpara-ti camera HD Hero2 GoPro ai o gramdada de posibilitati unde sa iti pui camera aceea. Uita-te aici si convingete: http://gopro.com/videos/ intr-adevar e un pic scumpa da merita.