| DDUCKX a întrebat:

Cum poti ajunge in politie prin surse externe?

5 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Pe geam. E o sursa externă.

| Violleta2022 a răspuns:

La ce te referi, cand spui "surse externe"?

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca te poti parasuta, daca platest vreun elicopter sa te arunce in curtea Politiei!

Dupa cum vezi, am incercat sa ma incadrez cu raspunsul, la cererea ta de "surse externe" de a ajunge la Politie.
La asa intrebare, asa raspuns! laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înțelegi prin surse externe?
La poliție se angajează absolvenți ai școlilor, facultăților de profil și specialiști din diverse profesii ca IT sau psihologie, iar nu prin surse.

| HadesSs a răspuns:

Trebuie sa urmaresti anunturile daca se scot posturi din sursa externa, cu incadrare directa dar din care stiu eu la Politie nu se scot.