| Doctorfishadi a întrebat:

Cum,si ce pot sa ma angajez in Bucuresti cu:
BAC luat!
Liceu terminat;
Atestat electrician joasa tensiune;
Fara experienta;
Program neaparat 8:00-16:00 (sunt din provincie si nu pot sta,mai mult);
?
Daca s-a angajat cineva in stare asemanatoare help me,ca sa spun asa.
Ps:Vorbesc bine limba engleza si ma pricep la pc-uri.

Multumesc, astept sfaturi si pareri.
Motivul angajarii:
-Dezvoltare personala;
-Trebuie sa merg la facultate macar la anul si nu am bani;

3 răspunsuri:
| BvBFan a răspuns:

Salut!

Mai bine ai arunca un ochi pe internet pentru job-uri, nu cred că cineva îţi va oferi unul pe tavă.

| Doctorfishadi explică (pentru BvBFan):

Ma uit, dar sa stii ca trimiti multe cv-uri pe net si nu raspunde nimeni.
O singura data mi-a raspuns cineva, am fost la interviu, distanta era prea mare si aveam program pana la 22, trebuia apoi sa merg 60 km pana acasa, dintre care 2 km pe jos.
Nu vreau sa ofere un job careva, doar sa imi spuna cum s-a angajat el, daca ma intelegi!

| gmateescu a răspuns:

Salut,

Alta alternativa este sa iti faci PFA si sa iti incerci norocul cu diferite site-uri de profil unde ofera lucrari sau unde iti ofera marketing gratuit, o pagina de profil.