| Askyou a întrebat:

Cum vi se pare facultatea de Electronica și Telecomunicații? Este grea? Aștept sfaturi utile. Merci

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toate facultatile sunt grele pentru puturosi! Daca nu esti dispus sa inveti, degeaba faci o facultate pentru ca tis e pare atata de grea ca ori o abandonezi ori ajungi sa dai la restante pana faci dublu ani de facultate.
Deci, facultatile sunt usoare doar pentru cine este dispusa sa traga masiv si sa invete, pentru ca nimeni nu poate invata in locul tau!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Pentru cei care n-au invatat/inteles la fizica capitolele despre electricitate si pentru cei care n-au o logica sanatoasa adecvate, este foarte greu.
Pentru altii poate fi o mana cereasca intelectuala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E grea pentru cei care nu inteleg domeniul si nu le place