| vanez a întrebat:

Curand am sustinut probele de admitere pentru functia de Soldat Gradat si Profesionist, eu am plecat la Breaza cu 0 puncte deoarece am doar 10 clase iar acolo am obtinut 7, 50 care sunt sansele sa intru la Vanatori de munte? Sau care sunt sansele sa intru la una dintre cele 8 unitati selectate? ( aici la garnizoana in orasul meu mi-au spus locotenentii ca sunt ca si intrat pentru ca nu multi dau la Vanatorii de munte si ca au avut care au plecat si cu 3 puncte dar nu stiu ce sa zic.) o parere asi dori si eu va rog

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Chiar n-avem de unde sti. O sa afli atunci cand se vor publica rezultatele si poti spera in reusita, avand in vedere ce ti-au spus unii mai in tema decat noi.