| Jeezy a întrebat:

daca am avut un interviu in urma cu 4 zile lucratoare(miercuri) daca ar urma sa fiu selectat cam dupa cat timp ar trebui sa fiu sunat? cam cat dureaza tot procesul de selectare?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de la firma la firma, cati sunt la interviu samd. Poate dura 3 zile sau 2 saptamani

| Jeezy explică (pentru suntserios):

Got it....mersi big grin
voiam sa stiu daca cumva trece de o saptamana daca mai am sanse...dar se pare ca ma mai pot astepta la un telefon

| suntserios a răspuns (pentru Jeezy):

Orice firma cat de cat serioasa ar trebui sa sune indiferent ca te treci de interviu sau nu

| Jeezy explică (pentru suntserios):

E vorba de Telekom

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Poate dura cateva zile, dar si cateva luni.