| asdasfsdfgdgdfshsdfhsghg a întrebat:

Salut! Daca am un tatuaj pe mâna (e doar un scris, nu e ceva sa acopere toată mâna) și il șterg la un salon ce deține laser, am șanse sa intru la Jandarmi?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da, abia asteapta sa ajungi, fugi ca ai întîrzîiat dejalaughing

| ReddY25 a răspuns:

Da

| sierra1 a răspuns:

Dacă mai și inveți (in draci) pentru examen, da

| anonim3247 a răspuns:

Dacă nu se vede tatuajul acoperit de ținuta de vară poți.

| anonim3247 a răspuns:

Te uiți la ăștia din poză și vezi dacă se vede tatuajul tău ar trebui să nu fi admis.
https://i0.wp.com/......armi-2.jpg

| AmandinaDragan a răspuns:

La ce lipsa de ''oameni'' are jandarmeria cred ca te primesc si cu tatuaj pe frunte! happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| anonim3247 a răspuns:

Vezi și cum rămâne arsura de la laser că și aia te elimină.

| anonim3247 a răspuns:

Mai vezi și ce înălțime ai că dacă ești mic de înălțime ești ca și respins dacă ai vreun semn pe tine.

| AmandinaDragan a răspuns:

Sa le spui ca ai facut box, lupte, karate, etc. Asa intri si fara examen.