| anonim_4396 a întrebat:

Daca as intentiona sa dau la facultatea de drept pe ce obiecte ar trebui sa ma axez? Raspundeti doar daca sunteti in cunostiinta de cauza. Fara raspunsuri date asa la panarama! OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Uita-te pe site-ul oficial al facultatii de drept la care vrei sa mergi si acolo gasesti informatiile despre examenul de admitere si te axezi pe materiile din care se da examen.
Daca admiterea este pe baza de dosar te axezi pe materiile la care dai bacalaureat.

1 răspuns:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Romana(gramatica) si economie.