| ThebestRazboinic123 a întrebat:

Salut! Dacă de exemplu sunt la Business si Turism la ASE și vreau sa ma transfer la Contabilitate ASE o sa pot?

1 răspuns:
| ramitzu a răspuns:

Da, cu diferențe. Du-te şi te interesează la ce anume dar o sa fie ceva diferențe, să ştii. Trebuia să te interesezi de când s-a terminat anul universitar. Din câte ştiu diferențele sunt în septembrie şi nu o să ai timp să înveți. Nu mai zic că este august şi ai noroc dacă îți răspunde cineva la întrebări.