| Atath_Totylicy_1994 a întrebat:

Dacă fac liceul de marină mă avantajeaza cu ceva pe viitor? Dupa as dori sa fac UMC-ul sa pot ajunge marinar si ma gandeam ca, daca fac acest liceu de marină ma va avantaja cu ceva. voi ce ziceti?

fundă!

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Nu cred asta doar cu liceul. Dar trebuie să continui și facultatea de Marină de la Constanța că să ai șanse și mai mari la angajare. Dacă îți dorești ceva cu ardoare trebuie să perseverezi să continui și cu studiile superioare.