| Anonim420420 a întrebat:

Daca intru la pompieri si nu sunt repartizat in orasul in care sunt, in orasul in care ma vor repartiza imi vor oferi ceva cazare? Sau cum funcționează? Trebuie sa caut sa stau la bloc?

Răspuns Câştigător
| Scotocell a răspuns:

Salut, am un prieten JANDARM care este in aceeasi situatie, iti ofera bani pe chirie. Exemplu: Tu locuiesti in Sibiu si ei te repartizeaza in Mures... iti cauti acolo chirie cu inca 2-3 colegi si o sa primesti in plus la salar, adica bani de chirie! O zi buna sper ca te am ajutat! happy

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Probabil s-au gandit deja la asta, asa ca intreaba asta unde vei fi angajat.